Możesz pomóc budować świat równych możliwości przekazując dowolną kwotę na 64 1240 1503 1111 0000 1753 2101 z tytułem „Darowizna na cele statutowe”

Zarząd Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu

Anna Opasiak

Prezes Zarządu, dziennikarka, radiowiec, wieloletnia działaczka społeczna i wolontariuszka. Z Centrum Wolontariatu związana od ponad 15 lat.

Kordian Urlich

Zastępca prezesa Zarządu, wolontariusz w programie Gorący Patrol, zawodowo pracuje w branży motoryzacyjnej. Jego pasją są stare samochody, motocykle, dobra muzyka i pomoc innym.

Jacek Wnuk

 Członek Zarządu, dziennikarz radiowy, redaktor programowy Nowego Radia. Od wielu lat zaangażowany w pomoc uchodźcom. Lubli eksperymentować w kuchni, w której łączy tradycje z różnych stron świata.

Rada Programowa

ks. Mieczysław Puzewicz

Założyciel Centrum Wolontariatu w Lublinie

delegat Metropolity Lubelskiego ds. osób wykluczonych, specjalista w programach na rzecz readaptacji społecznej osób w kryzysie bezdomności i po konflikcie z prawem. Członek Rady Krajowej ds. Społecznej Readaptacji
i Pomocy Skazanym przy Ministerstwie Sprawiedliwości i członek Rady Wojewódzkiej o tej samej nazwie. Laureat Międzynarodowej Nagrody im. Jana Pawła II Veritatis Splendor.

Pracownicy

Ewa Pankiewicz

Psycholog

Specjalizuje się w pracy z osobami w kryzysie bezdomności oraz osobami opuszczającymi zakłady karne. Specjalistka edukacji międzykulturowej, koordynatorka Grupy Solidarności Globalnej. Zawodowo zajmuje się współpracą z partnerami m.in. na Kubie, w Kurdystanie czy w Ukrainie. kręgu jej zainteresowań znajdują się kwestie związane z pomocą humanitarną,  rozwojową oraz edukacją globalną. Prywatnie lubi spędzać czas blisko natury oraz czytać książki.

Aneta Serafin-Żukowska

Pracownik administracyjny

zaangażowana w realizację programów aktywizacyjnych i osłonowych na rzecz osób w kryzysie bezdomności. Prywatnie uwielbia podróże i aktywne spędzanie czasu z rodziną.

Aneta Urlich

Pracownik środowiskowy

Zaangażowana w programy wsparcia osób w kryzysie bezdomności, koordynatorka projektów. Prywatnie miłośniczka kwiatów i posiadaczka bogatej kolekcji róż.

Karolina Wychowaniak

Psycholog

Terapeutka uzależnień, koordynatorka Ośrodka Pomocy Postpenitencjarnej, koordynatorka wolontarickiego programu pomocy więźniom „Eleutheria”. Prywatnie miłośniczka górskich wędrówek z plecakiem.

Magdalena Zarembska

Koordynatorka wolontariuszy w Grupie Młodzieżowej

Koordynatorka programu „W drodze – wolontariat na rzecz uchodźców”, trenerka kompetencji miękkich. Swym głosem wspomaga zespół Nowego Radia. Prywatnie interesuje się muzyką, zwłaszcza polską. Lubi poezję śpiewaną. Próbuje swoich sił w recytacji.